Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Michów

Utworzony przez miła, 21 marca 2010 r. o 17:59
ggg napisał:
Barany to wszyscy PIS-owcy
a to do czego i do kogo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy z Nas ma inne poglądy polityczne więc nie powinniśmy drwić z tego kto na kogo głosował..Ja z wielkim żalem muszę przyznać się, ze nie brałam udziału w wyborach i żałuje bo RUCH PALIKOTA miał by głos więcej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Falubaz napisał:
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Coś Ci się facet w głowie pociupciało skoro prosisz o jakieś wyświetlania filmików.Jedż na festiwal filmów do Kazimierza może tam zrobisz karierę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapalmy znicz pamięci na zaniedbanych mogiłach !, Na cmentarzu w Michowie jest ich spora liczba.Sama Kaplica Korwinów Piotrowskich w swych podziemiach kryje szczątki tego znanego rodu.Znajdują się tutaj między innymi szczątki Generała Brygady w Wojsku Polskim zmarłego 14 grudnia 1825 roku , następnie kolejne szczątki Majora Wojsk Polskich zmarłego w 15 września1880 roku.Przy Kaplicy Cmentarnej wspomnijmy o tych zacnych mieszkańcach ziemi Michowskiej i zapalmy również znicz pamięci o tych którzy tworzyli historię w tamtych czasach.Bez nich nie byłoby tej Kaplicy i historii Polski.Nie zapominajmy o przeszłości , pamiętając o przyszłości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Zapalmy znicz pamięci na zaniedbanych mogiłach !, Na cmentarzu w Michowie jest ich spora liczba.Sama Kaplica Korwinów Piotrowskich w swych podziemiach kryje szczątki tego znanego rodu.Znajdują się tutaj między innymi szczątki Generała Brygady w Wojsku Polskim zmarłego 14 grudnia 1825 roku , następnie kolejne szczątki Majora Wojsk Polskich zmarłego w 15 września1880 roku.Przy Kaplicy Cmentarnej wspomnijmy o tych zacnych mieszkańcach ziemi Michowskiej i zapalmy również znicz pamięci o tych którzy tworzyli historię w tamtych czasach.Bez nich nie byłoby tej Kaplicy i historii Polski.Nie zapominajmy o przeszłości , pamiętając o przyszłości!
Nie wiedziałem że w tej Kaplicy są szczątki tak zacnych ludzi !Zapalę znicz pamięci przy tej kaplicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RATUJMY ZDROWE DRZEWA .Z ogłoszeń które są przyczepione , do kilkunastu zdrowych drzew na Cmentarzu Parafialnym w MICHOWIE wynika ; że zostaną bezpowrotnie wycięte.Zostanie po nich łysa polana podobna do pustyni.Ciekawe czy Wojewódzki Konserwator Zabytków wyraził na wycinkę zgodę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyrodnik napisał:
RATUJMY ZDROWE DRZEWA .Z ogłoszeń które są przyczepione , do kilkunastu zdrowych drzew na Cmentarzu Parafialnym w MICHOWIE wynika ; że zostaną bezpowrotnie wycięte.Zostanie po nich łysa polana podobna do pustyni.Ciekawe czy Wojewódzki Konserwator Zabytków wyraził na wycinkę zgodę?
W Michowie nastała moda na wycinanie drzew.Najpierw wygolono przy szkole , a teraz zabierają się do wycinki na Cmentarzu Parafialnym.Ciekawe rzeczy dzieją się w tym MCHOWIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
W Michowie nastała moda na wycinanie drzew.Najpierw wygolono przy szkole , a teraz zabierają się do wycinki na Cmentarzu Parafialnym.Ciekawe rzeczy dzieją się w tym MCHOWIE.
Dziwna moda nastała !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie znać Sadurskiej to Wam pomoże. Uratuje wasze drzewka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinia napisał:
Dajcie znać Sadurskiej to Wam pomoże. Uratuje wasze drzewka.
a co masz do Sadurskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprostu pomaga....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Poprostu pomaga....
ja akurat nie widzę potrzeby pomocy ze strony pani poseł bo popieram wycinkę tych drzew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele osób tą Panią widziałoby na pewnym stanowisku w naszej gminie...kto wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiele osób tą Panią widziałoby na pewnym stanowisku w naszej gminie...kto wie?
JA NA TYM STANOWISKU WIDZIAŁABYM PANA RÓWNIE ZNANEGO W MICHOWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinia napisał:
Dajcie znać Sadurskiej to Wam pomoże. Uratuje wasze drzewka.
Pani Sadurska ma poważniejsze sprawy ,a sprawy drzewek należą do wspólnoty mieszkańców , oraz zarządcy cmentarza którym jest PROBOSZCZ PARAFII.Należy przypomnieć iż wiele z tych drzew jest posadzonych w roku 1800 .Były pielęgnowane przez parafian i Księdza Kacpra Ambrożkiewicza który troszczył się o nekropolię cmentarną.Cmentarz był powiększony w roku 1857 i drzewa nie zostały zlikwidowane , a teraz bezmyślnie najlepiej wyciąć i po kłopocie , a co posadzić w zamian? W Lubartowie ,Rudnie i innych cmentarzach rosną stare drzewa .O drzewa trzeba dbać i pielęgnować , są od tego pracownicy cmentarza i za to biorą pieniądze.Odpowiednie przycięcie zwisających gałęzi nie wymaga wielkiego wysiłku , a ubezpieczenie nagrobków jest sprawą prywatną każdego z parafian . Zarządca cmentarza może go ubezpieczyć w całości na ogólnych zasadach od następstw zdarzeń losowych i tutaj należy rozważyć problem , a nie pochopnie wyrąbać wszystkie zabytkowe drzewa.Zastanówcie się ludzie co chcecie uczynić z filtrami cmentarza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy kandydatów na przyszłe wybory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No to mamy kandydatów na przyszłe wybory?
no pewnie że mamy ale napewno szczytem marzeń pani posłanki nie jest osiąśc na jakiej zapyziałej, zadłużonej wiejskiej gminy jako wójt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem...pensja ta sama. Notowania PIS-u lecą w dół. Może ta zapyziała wieś pod jej rządami stanie się kwitnąca... Doświadczenie w wyższych strukturach robi swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem...pensja ta sama. Notowania PIS-u lecą w dół. Może ta zapyziała wieś pod jej rządami stanie się kwitnąca... Doświadczenie w wyższych strukturach robi swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...